Aktualności


11.08.2017

Wiadomości

 

 

Z Kartą Dużej Rodziny jeszcze taniej w Cad Project :-) 

 

Zapraszamy!

13.12.2014

Wiadomości

04.07.2014

Wiadomości

Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z ofertą firmy PARADOR

28.06.2014

Wiadomości

 PARADOR to lider na światowym rynku producentów drewnianych pokryć podłogowych.

26.04.2014

Wiadomości

Nowość prosto z Brazylii w Cad Project

Produkt Godny POLECENIA !
Produkt Godny POLECENIA !
16.11.2013

Wiadomości

Lazienka to przestrzeń, w której rozpoczynasz i kończysz dzień. Mała czy duża, podłużna czy prostokątna, wysoka czy ze skosami? Radaway tworzy rozwiązania, które pozwolą Ci wyrazić Twój styl, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Szczególne dla nas miejsce zajmuje w niej kabina prysznicowa. To przecież tutaj nabierasz każdego ranka energii, a wieczorem, zażywając kojącej kąpieli, odpoczywasz. Dlatego nasi konstruktorzy pracują nad tym, aby produkty marki Radaway były zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi i jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Łącząc nowatorskie pomysły z pięknem form, tworzymy wyjątkowe, estetyczne i praktyczne kabiny prysznicowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych klientów oferujemy możliwość optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, sprawiając, by poruszanie się i korzystanie z łazienki było zawsze przyjemnością. Chcemy, aby w Twojej łazience nie zabrakło także innowacji, dlatego Radaway dba o unowocześnianie swoich produktów, tak by dostarczać Ci wciąż nowych doznań, pamiętając przy tym o korzystnym stosunku ceny do jakości.Jakość oraz bezpieczeństwo to dla nas sprawa najważniejsza, dlatego duży nacisk kładziemy na kontrolę jakości zarówno na etapie przygotowania surowców do produkcji, jak i finalnych wyrobów. Każda seria produktów jest sprawdzana i testowana na stanowiskach badawczych, zanim opuści zakład produkcyjny. Wszystkie nasze kabiny posiadają niezbędne na polskim rynku deklaracje zgodności i atesty. Oferujemy pomoc, fachową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy, zapewniając serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych. Jeżeli w standardowej ofercie nie znajdziesz kabiny odpowiedniej wielkości, chętnie dopasujemy ją do Twoich potrzeb. W przypadku wybranych serii kabin możliwa jest zmiana ich szerokości, długości i wysokości.

27.09.2013

SPOTLINE

Technika Oświetleniowa

Akcesoria Łazienkowe
Akcesoria Łazienkowe
26.09.2013

STELLA

Przedstawiamy Państwu kolekcje eleganckich akcesoriów łazienkowych STELLA accessories. W skład poszczególnych serii wchodzą wieszaki, haczyki, uchwyty na ręczniki i papier, mydelniczki, szczotki do wc, półki, koszyki na przybory toaletowe, pojemniki na odpadki itp. Odpowiednie zarówno do łazienek w domach prywatnych, jak i w przypadku obiektów użyteczności publicznej typu hotele czy pensjonaty.

23.08.2013

MIDAS

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji firmy MIDAS w naszym salonie.

23.08.2013

Defra - meble

Defra to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o nowoczesnym wzornictwie, stworzona przez lidera branży na polskim rynku – firmę Deftrans. Najnowsze technologie produkcji, kreatywny i doświadczony zespół pracowników, a także znajomość światowych trendów zaowocowały wyjątkową ofertą, obejmującą ponad 20 kolekcji mebli o różnorodnej stylistyce oraz bogatej gamie kolorów i wykończeń. W meblach Defra znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych, komponenty renomowanych producentów oraz wiele autorskich rozwiązań.

14.08.2013

Meble Devo - nowy produkt w ofercie

Firma DEVO to ceniona marka, która wiedzie prym w produkcji mebli łazienkowych, jak i mebli kuchennych

12.08.2013

Panele dekoracyjne - nowy produkt w ofercie

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji jak również na stronę producenta http://www.loftsystem.pl/pl/galeria  

22.07.2013

22 Lipca 2013 r. Jesteśmy w Lini Otwockiej